Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi – kurs online z certyfikatem

100.00 

Mieszkasz na wsi? Twierdzisz że nie masz żadnych perspektyw rozwoju?
Nic bardziej mylnego – pomyśl o agroturystyce!!

Kurs zawiera prezentację z materiałami szkoleniowymi oraz załączniki i ćwiczenia praktyczne.
Program obejmuje 30 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika

Opis

Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi – ta branża może być przyszłością polskiej wsi!! Z pewnością w Twoim regionie jest mnóstwo atrakcji, lub też czysta bogata przyroda, cisza i spokój zapewniają niezmącony odpoczynek z dala od miasta dla wszystkich pragnących ucieczki od miejskiego zgiełku…
Myślisz że założenie gospodarstwa agroturystycznego jest ponad Twoje siły i możliwości? Wcale nie musi tak być!
Nasz kurs internetowy – Agroturystyka czyli przedsiębiorczość na wsi, krok po kroku pokażą ci jak od pomysłu przejść do czynów!! A to wszystko bez wychodzenia z domu!!

Kurs jest przeznaczony dla osób, które planują otworzenie własnego gospodarstwa agroturystycznego lub są właścicielami bądź zarządcami takiego gospodarstwa. W przystępny sposób opisuje etapy tworzenia gospodarstwa agroturystycznego – od idei do konkretnych działań.

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

  • Co to jest agroturystyka, geneza i definicje
  • Przepisy prawne w agroturystyce
  • Warunki sanitarne i żywienie w gospodarstwach agroturystycznych
  • Kategoryzacja gospodarstw agroturystycznych
  • Przyjmowanie gości
  • Promocja i reklama gospodarstwa agroturystycznego
  • Rezerwacje, regulamin pobytu
  • Agroturystyka – test

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu udostępnione są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu:

  • na platformie szkoleniowej gdzie Kursant otrzymuje dostęp do materiałów na okres maksymalnie 1 roku i odbywa kurs logując się na utworzone konto w dogodnym dla siebie czasie i miejscu

lub

  • poprzez wysyłkę materiałów na adres e-mailowy podany w zamówieniu. Lekcje wysyłane są standardowo co 2 dni robocze.  Istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni. Termin ukończenia kursu zależy przede wszystkim od Kursanta.

Wybór formy nauki można podać w formularzu zgłoszeniowym w uwagach do zamówienia.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz