Akademia samodoskonalenia – kurs online z certyfikatem

100.00 

Akademia samodoskonalenia to kurs dla każdej osoby zainteresowanej  własnym rozwojem.

Kurs zawiera ponad 300 slajdów materiału oraz testy, warsztaty, ćwiczenia praktyczne.

Program obejmuje 30 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika

Opis

Akademia samodoskonalenia – kurs  zawiera moduły z warsztatami uczącymi zachowań asertywnych, rozpoznawania manipulacji, poprawiających umiejętności komunikacyjne. Uczy jak rozpoznawać objawy stresu oraz co najważniejsze – jak sobie radzić z nim na co dzień. Dodatkowo uczy jak należy zachowywać się w różnych codziennych sytuacjach z zachowaniem zasad savoir vivo`u.

Każda osoba chcąca poprawić jakość swojego życia powinna inwestować we własny rozwój, a oferowany kurs pozwala na zyskanie wielu cennych informacji w łatwy sposób.Uczestnicząc w kursie zyskasz wiedzę jak poprawić stosunki z otoczeniem, jak zwiększyć własną samoocenę i równowagę wewnętrzną. A dzięki tym umiejętnością uzyskasz lepsze samopoczucie.

 

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Asertywność – zdrowe promowanie siebie
  • Lekcja 1 –  Asertywność – wprowadzenie do zagadnień
  • Lekcja 2 –  Zasady i prawa asertywności
  • Lekcja 3 –  Techniki i warsztaty asertywności
 • Warsztaty efektywnej komunikacji
  • Lekcja 4 – Komunikacja – wprowadzenie do zagadnień
  • Lekcja 5 – Komunikacja werbalna
  • Lekcja 6 – Komunikacja niewerbalna
 • Ze stresem za pan brat
  • Lekcja 7 –  Stres – wprowadzenie do zagadnień
  • Lekcja 8 –  Przyczyny stresu
  • Lekcja 9 –  Jak sobie radzić ze stresem
 • Savoir vivre na co dzień
  • Lekcja 10 – Savoir vivre – czyli dobre maniery każdego dnia
 • Akademia samodoskonalenia – test

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu wysyłane są na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Rozpoczęcie wysyłki następuje najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu.
Lekcje standardowo wysyłane są co 2 dni robocze, jednakże istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni, ale termin jego ukończenia zależy przede wszystkim od Kursanta.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Akademia samodoskonalenia – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz