Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs online z certyfikatem

100.00 

Czy wiesz jak zorganizować bankiet lub uroczysty obiad? Jak ustalić menu, jakie alkohole podać? Chcesz poznać najważniejsze zasady dotyczące przyjęć okolicznościowych? Wystarczy, że zapiszesz się na oferowany kurs, który omawia wszystkie zagadnienia związane z organizacją i przygotowaniem przyjęć okolicznościowych.

Kurs zawiera prezentację z materiałami szkoleniowymi.
Program obejmuje 30 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika

Category:

Opis

Kurs design i organizacja przyjęć okolicznościowych zawiera informacje o rodzajach przyjęć, dekoracji stołu, menu, doborze alkoholi, a także bardzo przydatne wiadomości na temat zastawy stołowej,  szkła i sztućców. Kurs przekazuje również niezbędne informacje na temat savoir-vivre czyli zachowania się przy stole.

Kurs przeznaczony jest dla uczniów i absolwentów szkół gastronomicznych, osób starających się o pracę w  gastronomii, organizatorów  wczasów i kolonii, prowadzących pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne, a także przydatny każdej Pani i Panu Domu

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Rodzaje przyjęć i sposób ich organizacji
 • Niezbędny sprzęt – kieliszki, sztućce, zastawa i bielizna stołowa
 • Zasady ustawienia, nakrywania i dekorowania stołów
 • Układanie menu
 • Serwowanie potraw czyli sztuka podawania posiłków
 • Savoir-vivre – kultura przy stole
 • Podstawy obsługi kelnerskiej
 • Planowanie przyjęć – zadania
 • Organizator przyjęć – wymagania, umiejętności, stres w pracy
 • Organizator przyjęć – umiejętności interpersonalne
 • Organizacja przyjęć okolicznościowych – test

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu udostępnione są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu:

 • na platformie szkoleniowej gdzie Kursant otrzymuje dostęp do materiałów na okres maksymalnie 1 roku i odbywa kurs logując się na utworzone konto w dogodnym dla siebie czasie i miejscu

lub

 • poprzez wysyłkę materiałów na adres e-mailowy podany w zamówieniu. Lekcje wysyłane są standardowo co 2 dni robocze.  Istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni. Termin ukończenia kursu zależy przede wszystkim od Kursanta.

Wybór formy nauki można podać w formularzu zgłoszeniowym w uwagach do zamówienia.
Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

 

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz