Promocja!

Pakiet biurowy

330.00  300.00 

Zyskaj 30 zł zamawiając pakiet biurowy

Pakiet biurowy to zestaw trzech tematycznie powiązanych kursów dla osób planujących podjęcie pracy biurowej w firmach lub urzędach, w skład którego wchodzą kursy:

Opis

Kursy z pakietu wyposażą Cię w kompleksową wiedzę niezbędną do podjęcia i prawidłowej realizacji zadań w sekretariacie.

Po zakończeniu wszystkich kursów z pakietu otrzymasz 3 certyfikaty i 3 zaświadczenia – dla każdego kursu osobny zestaw dokumentów.

Komplet dokumentów jest wysyłany listem poleconym w przeciągu 3 dni roboczych od zakończenia ostatniego kursu na adres podany w procesie rejestracji.

Szczegóły i program dostępne na stronie danego kursu:

 

  • Rozpoczęcie kursu ma miejsce po złożeniu zamówienia, wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz wpłacie należnej kwoty na konto lub  poprzez system płatności payU.
  • Realizacja kursu

Najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu  utworzymy dla Ciebie indywidualne konto na platformie szkoleniowej naszej placówki.

Informację o utworzonym kocie otrzymasz mailem. Po zmianie hasła zalogujesz się na swoim indywidualnym koncie, gdzie w zakładce KURSY  będziesz widzieć zamówione szkolenie.

Po kliknięciu ROZPOCZNIJ KURS zobaczysz instrukcję jak się w kursie poruszać. Od tego momentu uczysz się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, przechodząc kolejno wszystkie lekcje, aż do testu końcowego

Ważne! Każdy kursant otrzymuje dostęp do materiałów do czasu zaliczenia testu i zakończenia kursu, maksymalnie na okres 1 roku.

  • Czas trwania kursu – Rzeczywisty czas trwania oraz ukończenia szkolenia zależy przede wszystkim od Ciebie i Twoich możliwości oraz zaangażowania. Wszystko dostosowujesz do swoich możliwości oraz obowiązków. Na ukończenie nauki masz aż 365 dni!
  • Zakończenie kursu – ostatnią lekcją kursu jest test końcowy. Test zawiera 15 pytań z materiału szkoleniowego, a czas na jego wykonanie to 30 minut. Do zaliczenia testu zapisujesz sprawdzian i kończysz kurs. W cenie kursu masz nieograniczoną ilość podejść do testu!
  • Wysłanie dokumentów – po pozytywnym zdaniu testu przygotujemy i wyślemy do Ciebie listem poleconym zestaw dokumentów potwierdzających ukończenie kursu w języku polskim. W skład zestawu wchodzi zaświadczenie oraz imienny certyfikat.

Wysyłka dokumentów następuje maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pakiet biurowy”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz