Promocja!

Pakiet kursów HR I

580.00  520.00 

Zyskaj 60 zł zamawiając pakiet HR

Pakiet HR to zestaw trzech tematycznie powiązanych kursów dla osób planujących podjąć pracę w działach hr lub kadr, w skład którego wchodzą kursy:

  • „Specjalista ds.szkoleń”
  • „Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi”
  • „Motywacja zespołu”

Opis

Kursy z pakietu wyposażą Cię w kompleksową wiedzę niezbędną do podjęcia pracy w działach HR.

Po zakończeniu wszystkich kursów z pakietu otrzymasz 3 certyfikaty i 3 zaświadczenia wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

– dla każdego kursu osobny zestaw dokumentów.

Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem (w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu) na adres podany w procesie rejestracji.

Szczegóły i program dostępne na stronie danego kursu:

  • Rozpoczęcie kursu ma miejsce po złożeniu zamówienia, wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz wpłacie należnej kwoty na konto lub  poprzez system płatności payU.
  • Realizacja kursu

Najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu  utworzymy dla Ciebie indywidualne konto na platformie szkoleniowej naszej placówki.

Informację o utworzonym kocie otrzymasz mailem. Po zmianie hasła zalogujesz się na swoim indywidualnym koncie, gdzie w zakładce KURSY  będziesz widzieć zamówione szkolenie.

Po kliknięciu ROZPOCZNIJ KURS zobaczysz instrukcję jak się w kursie poruszać. Od tego momentu uczysz się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, przechodząc kolejno wszystkie lekcje.

Ważne! Każdy kursant otrzymuje dostęp do materiałów do czasu zakończenia kursu, maksymalnie na okres 1 roku.

  • Czas trwania kursu – Rzeczywisty czas trwania oraz ukończenia szkolenia zależy przede wszystkim od Ciebie i Twoich możliwości oraz zaangażowania. Wszystko dostosowujesz do swoich możliwości oraz obowiązków. Na ukończenie nauki masz aż 365 dni!
  • Wysłanie dokumentów – po zakończeniu kursu przygotujemy i wyślemy do Ciebie listem poleconym zestaw dokumentów potwierdzających ukończenie kursu w języku polskim. W skład zestawu wchodzi zaświadczenie oraz imienny certyfikat.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pakiet kursów HR I”