Pracownik administracji samorządowej – kurs online z certyfikatem

200.00 

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów
(2 opinie klienta)

Pracownik administracji samorządowej to kurs przeznaczony dla osób zainteresowanych pracą w jednostkach administracji samorządowej np. urzędach gmin, miast czy powiatów.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat  –  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs zawiera prezentację z materiałami szkoleniowymi (około 470 slajdów materiału), a cały program kursu obejmuje 36 godzin lekcyjnych, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Opis

Pracownik administracji samorządowej to kurs dzięki któremu poznasz od podstaw genezę samorządu terytorialnego, charakterystykę poszczególnych jego jednostek, zapoznasz się z etyką zawodową, KPA, instrukcją kancelaryjną, dowiesz się kto może pracować w urzędach i jakie powinien posiadać kwalifikacje i umiejętności, jakie są zasady naboru na stanowiska w urzędach. Omówione zostaną również tematy związane z informacją publiczną czy prawem zamówień publicznych.

Kurs jest obowiązkową lektura dla wszystkich kandydatów do pracy w urzędach oraz przydatnym podsumowaniem fundamentalnej wiedzy z zakresu administracji. Do wielu lekcji dołączone zostały najważniejsze akty prawne, a każda lekcja kończy się podsumowaniem omawianego tematu. Obszerność kwalifikacji zawodowej pracowników administracji jest bardzo duża i zależna od poszczególnych jednostek  oraz istniejących w nich wydziałów, ale ogólne informacje o samorządach muszą być znane każdemu kandydatowi.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Pracownik administracji samorządowej

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Geneza samorządu terytorialnego
 • Samorząd terytorialny w Polsce
 • Gmina
 • Urząd gminy
 • Powiat
 • Województwo
 • Pracownik samorządowy
 • Instrukcja kancelaryjna
 • Kodeks Postępowania Administracyjnego
 • Etyka pracownika samorządowego
 • Informacja publiczna
 • Finanse w samorządzie
 • Pracownik administracji – test

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu udostępnione są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu:

 • na platformie szkoleniowej gdzie Kursant otrzymuje dostęp do materiałów na okres maksymalnie 1 roku i odbywa kurs logując się na utworzone konto w dogodnym dla siebie czasie i miejscu

lub

 • poprzez wysyłkę materiałów na adres e-mailowy podany w zamówieniu. Lekcje wysyłane są standardowo co 2 dni robocze.  Istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni. Termin ukończenia kursu zależy przede wszystkim od Kursanta.

Wybór formy nauki można podać w formularzu zgłoszeniowym w uwagach do zamówienia.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

2 opinie dla Pracownik administracji samorządowej – kurs online z certyfikatem

 1. Oceniony 5 na 5.

  AdaAda

  Polecam wszystkim wahającym się podjęcia kursu online. Materiał świetnie przygotowany dla osób, które starają się znaleźć pracę w administracji. Z pewnością to lepszy start, mi rozświetliło wiele kwestii. Dziękuję.

 2. Oceniony 5 na 5.

  Róża S.

  Szkolenie uważam że było dobrze przygotowane a co najważniejsze dla mnie to w pełni legalne dokumenty potwierdzające ukończenie, uznawane przez pracodawców. Warto korzystać z zaufanych źródeł, MG-edu do takich należy. Dzięki temu kursowi udało mi się w końcu zdobyć upragnioną pracę!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz