Pracownik administracyjno-biurowy – kurs online z certyfikatem

220.00 

Pracownik administracyjno – biurowy to kurs dla każdego, kto chce starać się o pracę w biurze, dzięki któremu poznasz podstawowe aspekty pracy biurowej.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat z kodem zawodu Pracownik obsługi biurowej (Kod zawodu: 4110) –  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs zawiera prezentację z materiałami szkoleniowymi oraz ćwiczenia praktyczne.
Program obejmuje 36 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Opis

Pracownik administracyjno-biurowy to kurs, który oprócz wiedzy teoretycznej pozwala na uzyskanie umiejętności praktycznych niezbędnych w pracy  biurowej. W czasie nauki dowiesz się jak prawidłowo wypełniać nałożone obowiązki, redagować pisma, obsługiwać klientów, organizować czas i miejsce pracy. Poznasz też zasady savoir – vivre`u oraz elementy prawa administracyjnego i prawa pracy.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Pracownik obsługi biurowej (Kod zawodu: 4110)

 

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Organizacja pracy biurowej
 • Techniczne wyposażenie miejsca pracy
 • Prowadzenie dokumentacji biurowej
 • Redagowanie pism
 • Przepływ informacji w biurze
 • Komunikacja jako warunek skutecznego działania
 • Obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego
 • Organizacja czasu pracy
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy w biurze
 • Elementy prawa administracyjnego
 • Elementy prawa pracy
 • Pracownik administracyjno-biurowy – test

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu udostępnione są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu:

 • na platformie szkoleniowej gdzie Kursant otrzymuje dostęp do materiałów na okres maksymalnie 1 roku i odbywa kurs logując się na utworzone konto w dogodnym dla siebie czasie i miejscu

lub

 • poprzez wysyłkę materiałów na adres e-mailowy podany w zamówieniu. Lekcje wysyłane są standardowo co 2 dni robocze.  Istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni. Termin ukończenia kursu zależy przede wszystkim od Kursanta.

Wybór formy nauki można podać w formularzu zgłoszeniowym w uwagach do zamówienia.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pracownik administracyjno-biurowy – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz