Profesjonalna sekretarka – kurs online z certyfikatem

200.00 

Profesjonalna sekretarka to kurs, dzięki któremu zdobędziesz umiejętności i uzyskasz kompetencje niezbędne do prawidłowej realizacji zadań asystencko – sekretarskich.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat z kodem zawodu Sekretarka [Kod zawodu: 411101] –  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs zawiera prezentację z materiałami szkoleniowymi oraz ćwiczenia praktyczne.
Program obejmuje 30 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Opis

Profesjonalna sekretarka to kurs dla osób planujących podjęcie pracy w biurze w charakterze sekretarki/asystentki.  Uczestnicząc w oferowanym kursie nauczysz się odpowiednio redagować pisma, organizować służbowe spotkania, poznasz zasady obiegu dokumentów  w biurze oraz odpowiedniej obsługi klientów. Dodatkowo będziesz umiała dobrze organizować czas pracy i nabędziesz niezbędne umiejętności interpersonalne.

Zarządzanie sekretariatem jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym, wymagającym od sekretarki odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Przecież profesjonalna sekretarka jest skarbem każdego szefa! Jeśli marzysz o podjęciu takiej pracy ukończenie kursu Profesjonalna sekretarka, pozwoli Ci odpowiednio się przygotować do prawidłowego wykonywania obowiązków.

Kurs przygotowuje do wykonywania zawodu Sekretarka [Kod zawodu: 411101]

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Charakterystyka zawodu – zadania, obowiązki, niezbędne umiejętności
 • Organizacja miejsca i czasu pracy,
 • Redagowanie pism urzędowych – zasady, formy,
 • Zasady korespondencji –obieg dokumentów, instrukcja kancelaryjna
 • Organizacja spotkań służbowych
 • Obsługa interesantów
 • BHP
 • Umiejętności interpersonalne
 • Savoir-vivre
 • Kreowanie wizerunku firmy. Zadania praktyczne.
 • Test końcowy

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu udostępnione są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu:

 • na platformie szkoleniowej gdzie Kursant otrzymuje dostęp do materiałów na okres maksymalnie 1 roku i odbywa kurs logując się na utworzone konto w dogodnym dla siebie czasie i miejscu

lub

 • poprzez wysyłkę materiałów na adres e-mailowy podany w zamówieniu. Lekcje wysyłane są standardowo co 2 dni robocze.  Istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni. Termin ukończenia kursu zależy przede wszystkim od Kursanta.

Wybór formy nauki można podać w formularzu zgłoszeniowym w uwagach do zamówienia.
Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalna sekretarka – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz