Prowadzenie sekretariatu – kurs online z certyfikatem

150.00 

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(1 opinia klienta)

Prowadzenie sekretariatu to kurs, dzięki któremu zdobędziesz umiejętności i uzyskasz kompetencje niezbędne do prawidłowej realizacji zadań związanych z prowadzeniem sekretariatu.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat z kodem zawodu Sekretarka  (Kod zawodu: 411101)–  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs zawiera prezentację z materiałem szkoleniowym, obejmuje 30 godzin nauki, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika

Opis

K

Prowadzenie sekretariatu to kurs, który w przystępny sposób wprowadza w tajniki zawodu sekretarki. Uczestnicząc w kursie dowiesz się jakie cechy charakteru powinna posiadać osoba pragnąca podjąć pracę w sekretariacie, jakie umiejętności czy też jak powinna wyglądać. Kurs uczy jak powinno się organizować pracę sekretariatu, aby należycie wypełniać rolę dobrej sekretarki.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Sekretarka  (Kod zawodu: 411101)

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Cechy dobrej sekretarki
 • Zadania i obowiązki sekretarki
 • Organizacja pracy w sekretariacie
 • Obsługa urządzeń biurowych
 • Prowadzenie rozmów telefonicznych
 • Rodzaje i obieg dokumentacji w sekretariacie
 • Zasady korespondencji. Przygotowanie pism
 • Savoir-vivre sekretarki
 • Jak napisać dobre CV i list motywacyjny starając się o pracę jako sekretarka
 • Umowy z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego i handlowego przydatne sekretarce
 • Prowadzenie sekretariatu – test

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu udostępnione są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu:

 • na platformie szkoleniowej gdzie Kursant otrzymuje dostęp do materiałów na okres maksymalnie 1 roku i odbywa kurs logując się na utworzone konto w dogodnym dla siebie czasie i miejscu

lub

 • poprzez wysyłkę materiałów na adres e-mailowy podany w zamówieniu. Lekcje wysyłane są standardowo co 2 dni robocze.  Istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni. Termin ukończenia kursu zależy przede wszystkim od Kursanta.

Wybór formy nauki można podać w formularzu zgłoszeniowym w uwagach do zamówienia.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

 

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

1 opinia dla Prowadzenie sekretariatu – kurs online z certyfikatem

 1. Oceniony 5 na 5.

  Dorota

  Dobrze zrobiony kurs. Można uczyć się bez stresu i nerwów…

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz