Specjalista ds. kadr i płac – kurs online z certyfikatem

220.00 

Specjalista kadr i płac to kurs, dzięki któremu zdobędziesz umiejętności i uzyskasz kompetencje niezbędne do wykonywania zadań i obowiązków kadrowych.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat z kodem zawodu Specjalista ds. kadr oraz Specjalista ds. płac (Kod zawodu: 242307, 242310) –  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs zawiera ponad 230 stron materiału, około 100 dodatkowych dokumentów, druków i formularzy. Każda lekcja zawiera pytania podsumowujące temat oraz ćwiczenia praktyczne. Cały program kursu wraz z ćwiczeniami obejmuje 60 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Opis

Specjalista ds. kadr i płac to kurs idealny dla Ciebie, jeżeli interesujesz się prawem pracy i sprawami kadrowymi lub marzysz o pracy w dziale kadrowym.

Zadania kadrowca koncentrują się przede wszystkim na prawidłowej, zgodnej z przepisami prawnymi i regulaminami firmy obsłudze zespołu pracowników – od przyjęcia do pracy, rozliczania czasu pracy, wynagrodzeń czy urlopów, aż po zakończenie stosunku pracy. Aby te wszystkie skomplikowane obowiązki wykonywać prawidłowo, niezbędne są wysokie i stale aktualizowane kompetencje merytoryczne. W gąszczu stale zmieniających się i coraz bardziej zawiłych przepisów, ustaw i rozporządzeń regulujących sprawy pracownicze, kompetentny Specjalista ds. kadr i płac to prawdziwy skarb dla każdego odpowiedzialnego szefa.

Oferowany kurs online Specjalista ds. kadr i płac to znakomita odpowiedź na wymagania stawiane zarówno osobom kandydującym do pracy w kadrach, jak również kadrowcom, którzy pragną odświeżyć swoją wiedzę.

Kurs zawiera 15 lekcji napisanych przystępnym językiem, stale aktualizowane informacje, a do tego liczne przykłady i niezbędne na co dzień wzory dokumentów i formularzy. Dzięki ćwiczeniom zawartym w każdej lekcji,  oprócz wiedzy teoretycznej Kursant uzyska umiejętności praktyczne niezbędne w pracy.

Informacje zawarte w lekcjach uwzględniają zamiany w prawie, które obowiązują od stycznia 2018 roku.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista ds. kadr oraz Specjalista ds. płac (Kod zawodu: 242307, 242310) – przeznaczony jest dla osób posiadających wykształcenie minimum średnie.

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Prawne aspekty dotyczące zatrudnienia
 • Proces rekrutacji.
 • Zawieranie umów o pracę
 • Akta osobowe
 • Rozwiązanie umów o pracy
 • Czas pracy
 • Urlopy pracownicze
 • Uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem
 • Odpowiedzialność porządkowa i materialna pracownika
 • Delegacje
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy.
 • Zatrudnianie młodocianych
 • Wynagrodzenie za pracę – zasady, przykłady
 • Wynagrodzenia za pracę  – dodatki i potrącenia
 • Obowiązki kadrowej.
 • Fundusze
 • Obowiązki względem ZUS
 • Obowiązki względem US oraz GUS
 • Programy wspomagające pracę kadr

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu wysyłane są na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Rozpoczęcie wysyłki następuje najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu.
Lekcje standardowo wysyłane są co 2 dni robocze, jednakże istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około pięciu tygodni, ale termin jego ukończenia zależy przede wszystkim od Kursanta.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Specjalista ds. kadr i płac – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz