Specjalista ds. marketingu – kurs online z certyfikatem

220.00 

Specjalista ds. marketingu to kurs, dzięki któremu poznasz zasady planowania strategii marketingowych, organizacji działań promocyjnych, reklamy tradycyjnej i internetowej. Dowiesz się jak używać odpowiednich technik i narzędzi do realizacji wszechstronnych działań marketingowych.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat z kodem zawodu Specjalista ds. marketingu (kod zawodu: 241912) –  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs zawiera prezentację z materiałem szkoleniowym. Cały program kursu obejmuje 40 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Category:

Opis

Specjalista ds. marketingu – kurs online z certyfikatem to wyjątkowa i niepowtarzalna propozycja dla osób, które w swojej karierze zawodowej planują pracę w działach marketingu lub reklamy i sprzedaży w firmach i instytucjach.

Specjalista ds. marketingu zajmuje się planowaniem, realizacją oraz kontrolą działań marketingowych w firmie. Odpowiedzialny jest za działania promocyjne, marketingowe oraz Public Relations, dba o pozytywny wizerunek firmy w zarówno w jej otoczeniu zewnętrznym jak również wewnątrz przedsiębiorstwa.

Celem kursu jest wyposażenie kursantów w wiedzę niezbędną do prowadzania analiz i badań rynkowych, gromadzenia i analiz informacji marketingowej, planowania i wdrażania metod promocji i sprzedaży.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista ds. marketingu (kod zawodu: 241912)

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Specjalista ds. marketingu – charakterystyka  zawodu.
 • Badania marketingowe
 • Analizy marketingowe
 • Marketing mix. Informacja marketingowa
 • Zarządzanie produktem
 • Zarządzanie ceną
 • Zarządzanie dystrybucją
 • Zarządzanie promocją.
 • Strategia marketingowa
 • Plan marketingowy
 • PR. Budowanie wizerunku firmy
 • Marketing internetowy
 • Specjalista ds. marketingu – test końcowy

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu udostępnione są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu:

 • na platformie szkoleniowej gdzie Kursant otrzymuje dostęp do materiałów na okres maksymalnie 1 roku i odbywa kurs logując się na utworzone konto w dogodnym dla siebie czasie i miejscu

lub

 • poprzez wysyłkę materiałów na adres e-mailowy podany w zamówieniu. Lekcje wysyłane są standardowo co 2 dni robocze.  Istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni. Termin ukończenia kursu zależy przede wszystkim od Kursanta.

Wybór formy nauki można podać w formularzu zgłoszeniowym w uwagach do zamówienia.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

 

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Specjalista ds. marketingu – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz