Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi – kurs online z certyfikatem

200.00 

Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi  to kurs, dzięki któremu poznasz najważniejsze zasady i reguły dotyczące zarządzania personelem oraz charakterystykę poszczególnych elementów procesu kadrowego w firmach.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat z kodem zawodu Pozostali Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi (Kod zawodu: 242390) –  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs zawiera prezentację z materiałem szkoleniowym (około 430 slajdy), obejmuje 40 godzin nauki, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Opis

Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi  to kurs, który pozwala poznać najważniejsze zasady i reguły dotyczące zarządzania personelem oraz charakterystykę poszczególnych elementów procesu kadrowego w firmach – od rekrutacji, przygotowania i przyjęcia do pracy po sposoby motywacji i przeciwdziałanie niekorzystnym trendom kadrowym.

Zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi, najważniejszym zasobem przedsiębiorstw i podstawowym źródłem ich przewagi nad konkurencją są pracownicy – czyli tzw. „zasoby ludzkie”. Aby jednak te zasoby mogły zostać odpowiednio wykorzystane, niezbędne jest poznanie podstaw, technik i sposobów zarządzania ludźmi. Nasz kurs to niezbędne kompendium wiedzy będące nieodzowną częścią warsztatu osób, które mają zamiar lub już zajmują się zasobami ludzkimi w firmach i organizacjach – czyli pracowników działów personalnych, działów kadr oraz osób zarządzających, zarówno niskiego, średniego jak i najwyższego szczebla.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Pozostali Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi (Kod zawodu: 242390)

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Wprowadzenie do zarządzania zasobami ludzkimi
 • Proces kadrowy
 • Analiza i planowanie zatrudnienia
 • Rekrutacja i selekcja
 • Zatrudnianie, adaptacja i integracja pracownika
 • Oceny pracownicze
 • Szkolenia pracowników
 • Motywacja pracowników
 • Wynagrodzenie jako czynnik motywacyjny
 • Komunikacja w zespole
 • Konflikt w organizacji
 • Obsługa kadrowa – elementy prawa pracy

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu udostępnione są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu:

 • na platformie szkoleniowej gdzie Kursant otrzymuje dostęp do materiałów na okres maksymalnie 1 roku i odbywa kurs logując się na utworzone konto w dogodnym dla siebie czasie i miejscu

lub

 • poprzez wysyłkę mailem standardowo co 2 dni robocze.  Istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około dwa tygodnie. Termin ukończenia kursu zależy przede wszystkim od Kursanta.

Wybór formy nauki można podać w formularzu zgłoszeniowym w uwagach do zamówienia.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz