Specjalista ds. kadr i płac – kurs online z certyfikatem

220.00 

Specjalista kadr i płac to kurs, dzięki któremu zdobędziesz umiejętności i uzyskasz kompetencje niezbędne do wykonywania zadań i obowiązków kadrowych.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat z kodem zawodu Specjalista ds. kadr oraz Specjalista ds. płac (Kod zawodu: 242307, 242310) –  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs jest dostępny tylko w formie wysyłki materiałów na adres e-mailowy. Całość zawiera ponad 230 stron materiału w PDF, około 100 dodatkowych dokumentów, druków i formularzy. Każda lekcja zawiera pytania podsumowujące temat oraz ćwiczenia praktyczne. Cały program kursu wraz z ćwiczeniami obejmuje 60 godzin, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Opis

Specjalista ds. kadr i płac to kurs idealny dla Ciebie, jeżeli interesujesz się prawem pracy i sprawami kadrowymi lub marzysz o pracy w dziale kadrowym.

Zadania kadrowca koncentrują się przede wszystkim na prawidłowej, zgodnej z przepisami prawnymi i regulaminami firmy obsłudze zespołu pracowników – od przyjęcia do pracy, rozliczania czasu pracy, wynagrodzeń czy urlopów, aż po zakończenie stosunku pracy. Aby te wszystkie skomplikowane obowiązki wykonywać prawidłowo, niezbędne są wysokie i stale aktualizowane kompetencje merytoryczne. W gąszczu stale zmieniających się i coraz bardziej zawiłych przepisów, ustaw i rozporządzeń regulujących sprawy pracownicze, kompetentny Specjalista ds. kadr i płac to prawdziwy skarb dla każdego odpowiedzialnego szefa.

Oferowany kurs online Specjalista ds. kadr i płac to znakomita odpowiedź na wymagania stawiane zarówno osobom kandydującym do pracy w kadrach, jak również kadrowcom, którzy pragną odświeżyć swoją wiedzę.

Kurs zawiera 15 lekcji napisanych przystępnym językiem, stale aktualizowane informacje, a do tego liczne przykłady i niezbędne na co dzień wzory dokumentów i formularzy. Dzięki ćwiczeniom zawartym w każdej lekcji,  oprócz wiedzy teoretycznej Kursant uzyska umiejętności praktyczne niezbędne w pracy.

Informacje zawarte w lekcjach uwzględniają zamiany w prawie, które obowiązują od 01 stycznia 2019 roku.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista ds. kadr oraz Specjalista ds. płac (Kod zawodu: 242307, 242310) – przeznaczony jest dla osób posiadających wykształcenie minimum średnie.

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Prawne aspekty dotyczące zatrudnienia
 • Proces rekrutacji.
 • Zawieranie umów o pracę
 • Akta osobowe
 • Rozwiązanie umów o pracy
 • Czas pracy
 • Urlopy pracownicze
 • Uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem
 • Odpowiedzialność porządkowa i materialna pracownika
 • Delegacje
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy.
 • Zatrudnianie młodocianych
 • Wynagrodzenie za pracę – zasady, przykłady
 • Wynagrodzenia za pracę  – dodatki i potrącenia
 • Obowiązki kadrowej.
 • Fundusze
 • Obowiązki względem ZUS
 • Obowiązki względem US oraz GUS
 • Programy wspomagające pracę kadr

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Specjalista ds. kadr i płac – jak odbywa się kurs?

Lekcje kursu wysyłane są na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Rozpoczęcie wysyłki następuje najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu.
Lekcje standardowo wysyłane są co 2 dni robocze, jednakże istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około pięciu tygodni, ale termin jego ukończenia zależy przede wszystkim od Kursanta.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Specjalista ds. kadr i płac – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz