Specjalista do spraw szkoleń – kurs online z certyfikatem

200.00 

Specjalista do spraw szkoleń to kurs, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji procesów edukacji pracowników w firmach, od analizy, po projektowanie i budżetowanie szkoleń.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie MEN oraz certyfikat z kodem zawodu Specjalista do spraw szkoleń (kod zawodu: 242403) –  dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych!

Kurs zawiera prezentację z materiałem szkoleniowym, obejmuje 35 godzin nauki, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Opis

Specjalista ds. szkoleń w ramach swoich obowiązków odpowiada za m.in. za analizę potrzeb szkoleniowych, planowanie i realizację procesów podwyższania kwalifikacji pracowników, budżetowanie oraz monitorowanie efektów.

Oferowany kurs to unikatowa propozycja dla osób, które planują podjęcie zatrudnienia w firmach szkoleniowych lub działach personalnych i szkoleń firm lub organizacji.

Uczestnicy naszego kursu w trakcie jego trwania poznają najważniejsze elementy procesu rozwoju pracowników, formy i metody kształcenia dorosłych, a także podstawowe zagadnienia związane z finansowaniem i oceną szkoleń w przedsiębiorstwach. Będą mieli wiedzę jak wykonać analizę potrzeb szkoleniowych, jakie dokumenty szkoleniowe muszą być przygotowane itd.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista do spraw szkoleń (kod zawodu: 242403)

 

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń „MG-edu” posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

 • Specjalista szkoleń – charakterystyka zawodu i zakres obowiązków
 • Edukacja dorosłych
 • Systemy rozwoju pracowników
 • Zarządzanie kompetencjami
 • Identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych w organizacji
 • Planowanie i przygotowanie szkoleń
 • Pozyskiwanie dotacji na szkolenia
 • Ocena szkoleń
 • Działania poszkoleniowe w firmie
 • ABC szkoleniowca – Techniczne i merytoryczne przygotowanie do prowadzenia szkolenia
 • BHP w miejscu pracy
 • Specjalista szkoleń – test

Warunki rozpoczęcia nauki

Warunkiem rozpoczęcia nauki jest zamówienie kursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata należności na konto lub poprzez system płatności payU.

Lekcje kursu wysyłane są na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Rozpoczęcie wysyłki następuje najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia/opłaceniu kursu.

Lekcje standardowo wysyłane są co 2 dni robocze, jednakże istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu. W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni, ale termin jego ukończenia zależy przede wszystkim od Kursanta.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów – certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

 

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Zobacz wzory dokumentów

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Specjalista do spraw szkoleń – kurs online z certyfikatem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz komentarz