zaswiadczenie

Centrum szkoleń MG-edu działa na rynku szkoleniowym od 2006 roku kształcąc na kursach i szkoleniach online i stacjonarnych setki osób każdego roku.
Forma nauki – kursy przez internet – pozwala nam prowadzić działalność nie tylko na terenie całego kraju, ale również na całym świecie, wszędzie tam, gdzie możliwy jest dostęp do globalnej sieci.

Nasza placówka posiada uprawnienia wymagane dla instytucji kształcących osoby dorosłe, dlatego dajemy gwarancję kształcenia w legalnej firmie oraz w pełni honorowane certyfikaty na rynku polskim i międzynarodowym.

Nasze doświadczenie budowaliśmy również poprzez udział w różnorodnych działaniach edukacyjnych, a poprzez realizację wielu projektów własnych oraz unijnych, ułatwiliśmy dostęp do kursów i szkoleń osobom niepracującym, nieaktywnym zawodowo, niepełnosprawnym, osobom z dużych, średnich i małych miejscowości.

Misja

Misją Centrum szkoleń MG-edu jest promowanie idei „Long Life Learningu” czyli uczenia się przez całe życie. Zdajemy sobie sprawę, że nauka formalna jest dziś niewystarczająca na rynku pracy. Dlatego poprzez udostępnienie kursów online każdej osobie dorosłej – bez względu na miejsce jej zamieszkania, wykształcenie, wiek czy sytuację rodzinną – dajemy szansę na zdobywanie nowej wiedzy bez uszczerbku na codziennych zajęciach i obowiązkach. Szkolenia e-learningowe pozwalają każdemu uczestnikowi uczyć się w dogodnym dla niego miejscu i czasie.

Uczestników traktujemy indywidualnie, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, sugestiom i potrzebom. Skupiamy się na oferowaniu najlepszych jakościowo
i merytorycznie kursów i szkoleń.

Oferujemy szerokie spektrum kursów z zakresu HR, przedsiębiorczości, marketingu oraz szkoleń wspierających rozwój osobisty – kursów samodoskonalących.

Zespół

W Centrum szkoleń MG-edu od wielu lat współpracujemy z trenerami i szkoleniowcami posiadającymi kierunkowe wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz bogatą wiedzę z zakresu tworzonego kursu co daje gwarancję przekazania najwyższej jakości informacji.

Jednocześnie forma i język przekazu są dla wygody naszych kursantów maksymalnie uproszczone, co powoduje ogromną łatwość w przyswajaniu wiedzy, utrwalenie zdobytych umiejętności oraz możliwość ich wykorzystania w codziennym życiu – zarówno zawodowym jak i osobistym.

Wspólnie staramy się aby kursy e-learningowe były ciekawe, a kursanci otrzymali maksymalną ilość stale aktualizowanej wiedzy. Dzięki opiniom uczestników naszych kursów stale doskonalimy nasz warsztat i zmieniamy się na lepsze.

Certyfikacja kursów online

Gwarantujemy 100 % legalności działania i w pełni akceptowane dokumenty ukończenia kursów! Jako niepubliczna placówka oświatowa wystawiamy zaświadczenia na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych! Zobacz wzór

Jeśli chcesz podnieść swoje kompetencje, kwalifikacje lub umiejętności osobiste, a nie masz czasu lub możliwości uczestniczyć w kursach i szkoleniach stacjonarnych –  lepiej nie mogłeś trafić!

MG-edu – kursy i szkolenia online. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dane firmy

Numer wpisu do rejestru placówek oświatowych w Wodzisławiu Śląskim:
WO.4330.32.2015
Numer wpisu do rejestru szkół i placówek oświatowych 
RSPO: 128029
Numer wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych:
2.24/00310/2011
Numer wpisu do ewidencji działalności gospodarczej:

Wodzisław Śląski: 15456/2011

Dane firmy
Centrum szkoleń “MG-edu”
ul. Strażacka 8
44-352 Czyżowice
NIP: 639-170-17-20
 Konto bankowe:
mBank S.A.
64 1140 2004 0000 3902 6333 8347

Kontakt

Jeśli masz jakiś problem, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Pn. - Pt. - 8:00 - 16:00

Strażacka 8 lok.2 44-352 Czyżowice