Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników

ABC przedsiębiorczości kurs online z certyfikatem

120.00 

Planujesz otwarcie własnej firmy lub starasz się o dotację na otwarcie działalności?

Kurs online ABC przedsiębiorczości to bardzo dobry wybór.

W dogodnym dla siebie czasie zapoznajesz się z zagadnieniami dotyczącymi procedur zakładania firmy oraz w podstaw prowadzenie firmy.  Po ukończeniu nauki otrzymasz imienny certyfikat, który możesz przedłożyć w Urzędzie Pracy starając się o dotacje na otwarcie swojej firmy.

Forma kursu:

Na platformie szkoleniowej. Prezentacje, filmy, ćwiczenia i zadania, materiał szkoleniowy do pobrania.

Zależy Ci na szybkim rozpoczęciu kursu i uzyskaniu certyfikatu? Zamów kurs bezpośrednio na platformie szkoleniowej

Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi – kurs online z certyfikatem

120.00 

Mieszkasz na wsi, w której otoczeniu jest mnóstwo atrakcji i co najważniejsze czysta bogata przyroda oraz cisza i spokój idealna na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Może warto pomyśleć o turystyce wiejskiej i założeniu własnego biznesu?

Nie wiesz jak się do tego zabrać, mamy dla Ciebie rozwiązanie… Nasz kurs Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi wprowadzi Cię w tajniki rozpoczęcia i prowadzenia takiej działalności oraz podpowie co zrobić, aby przedsięwzięcie to przyniosło sukces oraz cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem turystów.

Turystyka wiejska to branża z przyszłością. Zdobądź niezbędną wiedzę bez wychodzenia z domu w dogodnym dla siebie czasie!

Akademia samodoskonalenia – kurs online z certyfikatem

100.00 

Chcesz nauczyć się zasad asertywnego zachowania, rozpoznawać manipulacje? Czujesz, że musisz poprawić umiejętności komunikacyjne, a ponadto rozpoznawać objawy stresu i nauczyć się z nim walczyć?

Skorzystaj z kursu „Akademia samodoskonalenia”, a z pewnością poprawisz jakoś swojego życia, własną samoocenę oraz równowagę wewnętrzną. A dzięki temu uzyskasz lepsze samopoczucie!

Kurs odbywa się w pełni przez Internet, zawiera moduły z warsztatami i ćwiczeniami oraz  poświadczony jest dokumentami wydanymi przez placówkę oświatową.

Dziennikarstwo dla początkujących – kurs online

170.00 

Lubisz wyzwania, chcesz uczestniczyć w ważnych wydarzeniach i poznawać ciekawe osoby – zawód dziennikarz to coś dla Ciebie? Zapisz się na kurs „Dziennikarstwo dla początkujących” i poznaj podstawy warsztatu dziennikarskiego w teorii i praktyce.

Różnica między reportażem, felietonem a notatką prasową, mechanizmy działania współczesnych mediów i wiele innych niezbędnych w pracy dziennikarza aspektów, a także ćwiczenia praktycznie doskonalące warsztat pracy – to wszystko zapewniamy na naszym kursie online.

Koordynator projektów – kurs online z certyfikatem

230.00 

Zdobądź umiejętności niezbędne do tworzenia i zarządzania pracą zespołu projektowego.

Naucz się zarządzania budżetem projektowym, planowania i kontrolowania realizacji zadań w projektach unijnych.

Kurs online Koordynator projektów unijnych z imiennym certyfikatem to mnóstwo przydatnej wiedzy pisanej przystępnym językiem, niezbędnej przy pracy w dziedzinie zarządzania projektami unijnymi.

 

Marketing w pigułce – kurs online z certyfikatem

150.00 

Jesteś początkującym przedsiębiorcą, handlowcem lub chcesz poznać podstawy działań marketingowych, które mogą przynieść spore zyski w każdej firmie?

Zapisz się na kurs Marketing w pigułce, który wprowadzi Cię w podstawowe pojęcia marketingu, m.in. dotyczące prowadzenia analiz marketingowych, badań marketingowych oraz głównych narzędzi marketingowych.

 

Motywacja zespołu – kurs online z certyfikatem

100.00 

Jak zmotywować swój zespół do efektywniejszego działania?

Poznaj najważniejsze teorie i zasady budowania motywacji wśród pracowników.Nabądź umiejętności motywowania zespołu pracowniczego poprzez zastosowanie bodźców zarówno płacowych jak i pozapłacowych.

Motywacja zespołu – kompendium wiedzy dla osób, które na co dzień zarządzają pracownikami.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs online z certyfikatem

100.00 

Fascynuje Cię tematyka organizacji przyjęć okolicznościowych?

Chcesz zdobyć nowe umiejętności i rozpocząć swoją przygodę jako organizator?

Nasz kurs online to dobry początek. Wiedza dotycząca rodzajów, zasad i sposobów organizacji przyjęć okolicznościowych, w tym układania menu, dekoracyjnych serwetek, zastawy stołowej, doborze alkoholi przyda się na pewno. Dodatkowo otrzymasz sporą dawkę informacji z zakresu umiejętności interpersonalnych – a te przyniosą Ci korzyści w każdym zawodzie i każdego dnia!

Promocja!

Pakiet kursów HR

570.00  520.00 

Zyskaj 50 zł zamawiając pakiet HR

Pakiet HR to zestaw trzech tematycznie powiązanych kursów dla osób planujących podjąć pracę w działach hr lub kadr, w skład którego wchodzą kursy:

  • „Specjalista ds. kadr i płac”
  • „Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi”
  • „Motywacja zespołu”

 

Promocja!

Pakiet kursów HR I

540.00  490.00 

Zyskaj 50 zł zamawiając pakiet HR

Pakiet HR to zestaw trzech tematycznie powiązanych kursów dla osób planujących podjąć pracę w działach hr lub kadr, w skład którego wchodzą kursy:

  • „Specjalista ds.szkoleń”
  • „Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi”
  • „Motywacja zespołu”

Pracownik administracji samorządowej – kurs online z certyfikatem

220.00 

Szukasz pracy w urzędzie gminy, miasta czy powiatu, chcesz zostać tzw. urzędnikiem? Zapoznaj się m.in. z podstawą genezy samorządu terytorialnego, charakterystyką poszczególnych jednostek, etyką zawodową, KPA czy instrukcją kancelaryjną. To tematy, które powinny być znane każdemu kandydatowi do pracy w urzędzie.

Szkolenie online Pracownik administracji samorządowej pozwoli Ci zdobyć wiedzę bez wychodzenia z domu 🙂

Pracownik administracyjno-biurowy – kurs online z certyfikatem

230.00 

Szukasz pracy biurowej?

Nasz kurs to kompendium wiedzy dla Ciebie. Ważne wskazówki, zagadnienia. Jasna, zrozumiała forma przekazania informacji, mnóstwo przykładów.

Poznaj najważniejsze aspekty pracy biurowej. Naucz się odpowiednio redagować pisma, prawidłowo zarządzać dokumentacją biurową, obsługiwać interesantów, organizować czas pracy.