Wyświetlanie 1–16 z 31 wyników

ABC przedsiębiorczości kurs online z certyfikatem

120.00 

Planujesz otwarcie własnej firmy lub starasz się o dotację na otwarcie działalności?

Kurs online ABC przedsiębiorczości to bardzo dobry wybór.

W dogodnym dla siebie czasie zapoznajesz się z zagadnieniami dotyczącymi procedur zakładania firmy oraz w podstaw prowadzenie firmy.  Po ukończeniu nauki otrzymasz imienny certyfikat, który możesz przedłożyć w Urzędzie Pracy starając się o dotacje na otwarcie swojej firmy.

Forma kursu:

Na platformie szkoleniowej. Prezentacje, filmy, ćwiczenia i zadania, materiał szkoleniowy do pobrania.

Kurs zawiera informacje aktualne na 2021 rok.

Zależy Ci na szybkim rozpoczęciu kursu i uzyskaniu certyfikatu? Zamów kurs bezpośrednio na platformie szkoleniowej

Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi – kurs online z certyfikatem

120.00 

Mieszkasz na wsi, w której otoczeniu jest mnóstwo atrakcji i co najważniejsze czysta bogata przyroda oraz cisza i spokój idealna na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Może warto pomyśleć o turystyce wiejskiej i założeniu własnego biznesu?

Nie wiesz jak się do tego zabrać, mamy dla Ciebie rozwiązanie… Nasz kurs Agroturystyka – przedsiębiorczość na wsi wprowadzi Cię w tajniki rozpoczęcia i prowadzenia takiej działalności oraz podpowie co zrobić, aby przedsięwzięcie to przyniosło sukces oraz cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem turystów.

Turystyka wiejska to branża z przyszłością. Zdobądź niezbędną wiedzę bez wychodzenia z domu w dogodnym dla siebie czasie!

Akademia samodoskonalenia – kurs online z certyfikatem

100.00 

Chcesz nauczyć się zasad asertywnego zachowania, rozpoznawać manipulacje? Czujesz, że musisz poprawić umiejętności komunikacyjne, a ponadto rozpoznawać objawy stresu i nauczyć się z nim walczyć?

Skorzystaj z kursu „Akademia samodoskonalenia”, a z pewnością poprawisz jakoś swojego życia, własną samoocenę oraz równowagę wewnętrzną. A dzięki temu uzyskasz lepsze samopoczucie!

Kurs odbywa się w pełni przez Internet, zawiera moduły z warsztatami i ćwiczeniami oraz  poświadczony jest dokumentami wydanymi przez placówkę oświatową.

Dziennikarstwo dla początkujących – kurs online

170.00 

Lubisz wyzwania, chcesz uczestniczyć w ważnych wydarzeniach i poznawać ciekawe osoby – zawód dziennikarz to coś dla Ciebie? Zapisz się na kurs „Dziennikarstwo dla początkujących” i poznaj podstawy warsztatu dziennikarskiego w teorii i praktyce.

Różnica między reportażem, felietonem a notatką prasową, mechanizmy działania współczesnych mediów i wiele innych niezbędnych w pracy dziennikarza aspektów, a także ćwiczenia praktycznie doskonalące warsztat pracy – to wszystko zapewniamy na naszym kursie online.

Koordynator projektów – kurs online z certyfikatem

230.00 

Zdobądź umiejętności niezbędne do tworzenia i zarządzania pracą zespołu projektowego.

Naucz się zarządzania budżetem projektowym, planowania i kontrolowania realizacji zadań w projektach unijnych.

Kurs online Koordynator projektów unijnych z imiennym certyfikatem to mnóstwo przydatnej wiedzy pisanej przystępnym językiem, niezbędnej przy pracy w dziedzinie zarządzania projektami unijnymi.

Kurs zawiera informacje aktualne na 2021 rok.

 

Marketing w pigułce – kurs online z certyfikatem

150.00 

Jesteś początkującym przedsiębiorcą, handlowcem lub chcesz poznać podstawy działań marketingowych, które mogą przynieść spore zyski w każdej firmie?

Zapisz się na kurs Marketing w pigułce, który wprowadzi Cię w podstawowe pojęcia marketingu, m.in. dotyczące prowadzenia analiz marketingowych, badań marketingowych oraz głównych narzędzi marketingowych.

 

Motywacja zespołu – kurs online z certyfikatem

100.00 

Jak zmotywować swój zespół do efektywniejszego działania?

Poznaj najważniejsze teorie i zasady budowania motywacji wśród pracowników.Nabądź umiejętności motywowania zespołu pracowniczego poprzez zastosowanie bodźców zarówno płacowych jak i pozapłacowych.

Motywacja zespołu – kompendium wiedzy dla osób, które na co dzień zarządzają pracownikami.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs online z certyfikatem

100.00 

Fascynuje Cię tematyka organizacji przyjęć okolicznościowych?

Chcesz zdobyć nowe umiejętności i rozpocząć swoją przygodę jako organizator?

Nasz kurs online to dobry początek. Wiedza dotycząca rodzajów, zasad i sposobów organizacji przyjęć okolicznościowych, w tym układania menu, dekoracyjnych serwetek, zastawy stołowej, doborze alkoholi przyda się na pewno. Dodatkowo otrzymasz sporą dawkę informacji z zakresu umiejętności interpersonalnych – a te przyniosą Ci korzyści w każdym zawodzie i każdego dnia!

Promocja!

Pakiet kursów HR

570.00  520.00 

Zyskaj 50 zł zamawiając pakiet HR

Pakiet HR to zestaw trzech tematycznie powiązanych kursów dla osób planujących podjąć pracę w działach hr lub kadr, w skład którego wchodzą kursy:

  • „Specjalista ds. kadr i płac”
  • „Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi”
  • „Motywacja zespołu”

 

Promocja!

Pakiet kursów HR I

540.00  490.00 

Zyskaj 50 zł zamawiając pakiet HR

Pakiet HR to zestaw trzech tematycznie powiązanych kursów dla osób planujących podjąć pracę w działach hr lub kadr, w skład którego wchodzą kursy:

  • „Specjalista ds.szkoleń”
  • „Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi”
  • „Motywacja zespołu”